مقالات

خرید و فروش داربست فلزی و لوازم جانبی داربست | خرید و فروش داربست

خرید و فروش داربست فلزی و لوازم جانبی داربست | خرید لوله داربست فلزی | فروش لوله داربست فلزی

شرکت تهران داربست با 50سال سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات داربست برای راحتی مشتریان عزیز درصدد راه اندازی مجموعه خرید و فروش داربست فلزی و لوازم جانبی داربست برآمده است.

خرید و فروش داربست

مجموعه ما ارائه‌دهنده خدمات داربست فلزی در کلیه مناطق تهران و مصرف کننده لوله داربست و لوازم داربست می‌باشیم از این رو با راه اندازی مجموعه خرید و فروش لوله داربست ،دست واسطه را در این بین قطع کرده‌ایم.

مزایا همکاری با تهران داربست:

 

( فروش لوله داربست فلزی و لوازم جانبی )

  1. ماجنس شمارا در محلی که شما تعیین میکنید بازدید کرده و بعد از برآورد هزینه ابتدا کل مبلغ پرداخت کرده و سپس لوله‌های داربست را بارگیری میکنیم.
  2. درصورتی که داربست فلزی شما روی کار نصب باشد پرسنل مجموعه ما آن را باز کرده با قیمت مناسب خریداری خواهیم کرد.
  3. محاسبه و تخمین قیمت، مشاوره رایگان ، بازرسی کیفی لوله داربست وضمانت لوله داربست فلزی
  4. ارائه قیمت منصفانه و منطقی نسبت به بازار آهن

(خرید لوله داربست فلزی و لوازم جانبی )

  1. دوستان عزیز خرید از ما یعنی خرید از مصرف کننده جنس چرا؟؟ به این علت که ما خود شرکت نصب داربست می‌باشیم، پس لوله ولوازم داربست مجموعه ما به راحتی خم یا شکسته نمی‌شود.
  2. بدون نیاز مراجعه به بازار آهن : لوله شما اگر ۴/۸۰سانتیمتر هم باشد از شما به متراژ ۴متر خریداری میکنند. این قانون بازار آهن میباشد. اگر شما لوله را بار زده و به بازار ببرید چون کرایه وپول بارگیری داده اید دیگر راه برگشتی ندارید. درضمن پول بارخالی کردن ویا بارزدن نیز باید پرداخت کنید.
  3. کارشناسان مجموعه ما جنس شما را کارشناسی کرده و قبل از معامله قیمت آن را اعلام خواهیم کرد. شما نیازی به رفتن بازار آهن ندارید پس نیازی به پرداخت پول بارگیری که در حال حاضر۱۰۰تومان برای هرکیلو (100هزار تومان بابت هرتن) نخواهید داشت.
  4. ‌مسئله مهم دیگر محاسبه مقدار و تعداد لوله داربست و… مورد نیاز برای پروژه شما مشتریان عزیز می‌باشد. با توجه به اینکه مجموعه ما دارای شعبه‌های مختلف در کلیه مناظق تهران می‌باشد. میتوانید به کمک کارشناسان مجرب ما به راحتی مقدار لوله‌های مورد نیاز پروژه خود را محاسبه کنید. در صورت اضافه ماندن لوله داربست و لوازم جانبی داربست، کلیه اجناس اضافه به طور رایگان (حمل و نقل) بازگردانده ومبلغ آن را عودت میدهیم.

شرکت تهران داربست با خدمات پس از فروش در خدمت شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما 09905292291